TR -

Bodrum Su Yalıtımı

      Binalarımızın toprak altında kalan betonarme perde ve radye temel bölümünden bodrumunuza su alıyorsa ilk akla gelen çözüm bina çevresini açarak tekrar yalıtım yapmaktır. Su alan yapının çevresini açmadan da bu sorunun çözümü mümkün. Negatif yalıtım tekniği kullanarak alanında uzmanlık kazanmış ekibimiz ile bodrum içinden yapılan yalıtım ile bu sorunu çözüyoruz. Negatif yalıtım tekniği ile çözemeyeceğimizi öngördüğümüz alanlarda ise Poliüretan Enjeksiyon yöntemi ile soruna çözüm buluyoruz.

Negatif yalıtım tekniği, yıllar süren tecrübe sonucu doğru malzeme ile bütünleşen doğru uygulama sonucunda çözüm sağlanabilecek bir iş kolu olduğunu asla unutmayınız. Poliüretan Enjeksiyon yöntemi ise 200 bar basınçlı elektronik enjeksiyon pompası ile yapılmaktadır. Enjeksiyon yöntemi için gerekli ekipman firmamız envanterinde mevcut olup, Poliüretan Enjeksiyon uygulaması talebine hızlı ve kalıcı çözüm sağlayabilecek Bursa ve çevre illerinde önde gelen yalıtım firmasıyız.

ÖZDAMAR Yapı yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe birikimini, müşterilerine özenli işçilik, hizmet garantisi, müşteri odaklılık, ölçülebilir hizmet standartları ve esnek fiyatlama politikası ile çözüm ortağı olmaktadır.