TR -

Teras Su Yalıtımından Kaynaklanan Su Kaçaklarının Çözümü

      Betonarme yapılarda teras çatılara, balkonlara, otopark ve garaj üzeri ve bahçe peyzajı altı teraslarda beton zeminden su geçişini engellemek için yapılmış olan yalıtımda yanlış ürün tercihi, hatalı uygulama, detayların doğru çözülmemesi veya yapılan yalıtımın korunmaması gibi hataların olması durumunda teras altında bulunan yaşam alanında ciddi sorunlar oluşmaktadır. Bu sorunların çözümü için farklı tadilat yöntemleri mevcuttur.

      Teras betonuna negatif yönden kristalize yalıtım, Poliüretan Enjeksiyon yöntemi ile onarım, zemin kaplaması üzerine yeni yalıtım katmanı veya su gelen bölgenin tespit edilip sorunlu bölümün kırılıp onarılması gibi yöntemlerle çözüm sağlanmaktadır.

      Teras yalıtımında ki onarım işi oldukça zor bir süreçtir. Su bir noktadan betona girip çok farklı noktalardan çıkabilmektedir. Bu sebeple onarım konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmak sizi çözümsüzlükten kaynaklanan stresten ve su sorununun en kısa sürede çözülmesiyle oluşabilecek hasarlar daha küçük boyutlu olacaktır.

ÖZDAMAR yapı yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe birikimini, müşterilerine özenli işçilik, hizmet garantisi, müşteri odaklılık, ölçülebilir hizmet standartları ve esnek fiyatlama politikası ile çözüm ortağı olmaktadır.