TR -

KURUMSAL

 Hakkımızda

Şirketimiz sektörde 1963’ ten beri varlığını sürdüren ÖZDAMAR ailesinin 3. Nesil bireyi olan Ahmet ÖZDAMAR tarafından; sektördeki profesyonel iç mimarlık ile bütünleşen uygulayıcı firma ihtiyacını fark etmiş ve yeni bir yapılanma ile 2011 yılında yapı sektöründe yeni bir anlayışın öncüsü olmak hedefiyle ÖZDAMAR YAPI PROJE UYGULAMA adı altında kurulmuştur.

2014 yılına gelindiğinde ise Yapılarda Su Yalıtım Çözümlerinde güvenilir ve çözüm odaklı firma olması misyonuyla 1 yıl süren uygulama ekibi eğitimleri ve makina ekipman yatırımlarından sonra ÖZDAMAR YALITIM firmasını faaliyete geçirmiştir.

2015 yılında Proje Uygulama ve Su Yalıtım Çözümleri firmalarının mevcut stoklama alanının ihtiyaca cevap verememesi üzerine Yapı ürünleri satışı yapan 1991 yılında kurulmuş olan Bursada Fırın Malzemeleri ve Restorasyon ürünleri satan bir şirketi mülküyle beraber satın alıp Yapı Ürünleri satışına başlamıştır.

2017 yılında tüm şirketler ÖZDAMAR YAPI A.Ş adı altında birleştirilip Özdamar Yapı ürünleri ve Yalıtım Çözümleri olarak faaliyetine devam etmektedir. 

 

 

Vizyonumuz

·  Müşteri memnuniyeti; Hizmetlerimizi her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktayız.

·  Müşteri Odaklı Hizmet; İşin başında, sonunda veya yıllar sonra bile sizle birebir ilgileniyor, sizi önemsiyoruz.

·  Sözümüzü tutuyoruz; Söz verdiğimiz tarihte işinizi teslim ediyoruz.

·  İşimizi seviyoruz; İşimiz zor biliyoruz. İşimizi de zorluklarını da seviyoruz, işimizi özenerek yapıyoruz.

·  Garanti veriyoruz; Kendimize güveniyoruz, yaptığımız uygulamalarda garanti veriyoruz.

·  Uygun fiyat; Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyat ilkesiyle çalışıyoruz.