TR -

Hakkımızda

 

Şirketimiz sektörde 1963’ ten beri varlığını sürdüren ÖZDAMAR ailesinin 3. Nesil bireyi olan Ahmet ÖZDAMAR tarafından; sektördeki profesyonel iç mimarlık ile bütünleşen uygulayıcı firma ihtiyacını fark etmiş ve yeni bir yapılanma ile 2011 yılında yapı sektöründe yeni bir anlayışın öncüsü olmak hedefiyle ÖZDAMAR YAPI PROJE UYGULAMA adı altında kurulmuştur.

2014 yılına gelindiğinde ise Yapılarda Su Yalıtım Çözümlerinde güvenilir ve çözüm odaklı firma olması misyonuyla 1 yıl süren uygulama ekibi eğitimleri ve makina ekipman yatırımlarından sonra Su Yalıtımı alanında hizmet vermeye başlamıştır.

2015 yılında Proje Uygulama ve Su Yalıtım Çözümleri firmasının mevcut stoklama alanının ihtiyacı karşılamaması üzerine, 1991 yılında kurulmuş yapı ürünleri satan bir şirketi satın alarak perakende satışına başlamıştır.

2017 yılında uygulama ve satış olarak ayrılan iki şirketimizi ÖZDAMAR YAPI A.Ş adı altında birleştirilip Özdamar Yapı ürünleri ve Yalıtım Çözümleri olarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

 

 

Vizyonumuz

·  Müşteri memnuniyeti; Hizmetlerimizi her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktayız.

·  Müşteri Odaklı Hizmet; İşin başında, sonunda veya yıllar sonra bile sizle birebir ilgileniyor, sizi önemsiyoruz.

·  Sözümüzü tutuyoruz; Söz verdiğimiz tarihte işinizi teslim ediyoruz.

·  İşimizi seviyoruz; İşimiz zor biliyoruz. İşimizi de zorluklarını da seviyoruz, işimizi özenerek yapıyoruz.

·  Garanti veriyoruz; Kendimize güveniyoruz, yaptığımız uygulamalarda garanti veriyoruz.

·  Uygun fiyat; Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyat ilkesiyle çalışıyoruz.