TR -

Dilatasyondan Kaynaklı Su kaçaklarının Çözümü

      Dilatasyon yapımında 7 farklı yalıtım malzemesi uygun yüzey şartlarında ve doğru uygulama ile yapılması gerekmektedir. Dilatasyon detayı çözülürken ufak bir hata yapınızın ciddi manada su almasına sebep olur. Zaten yapılarda su alma riski en yüksek olan, çözümü zor ve onarım maliyeti yüksek olan bir bölümdür. 

      Yapınızda dilatasyon bölümünden kaynaklı bir su kaçağı varsa yerinde tespiti yapılmalıdır. Yalıtım uzmanımızın yapacağı keşif sonucunda sorunun çözümü ve maliyetiyle ilgili gerekli yol haritası belirlenip sizinle paylaşılacaktır. Yaşanılan sorunlar genellikle dilatasyon boşluğuna negatif yönden Poliüretan Enjeksiyon yöntemi ile onarım veya Pozitif yönden su gelen bölgenin tespit edilip sorunlu bölümün kırılıp onarılması gibi yöntemlerle çözüm sağlanmaktadır.

      Dilatasyon yalıtımıda onarımıda oldukça zor yalıtım koludur. Bu sebeple onarım konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmak sizi çözümsüzlükten kaynaklanan stresten ve su sorununun en kısa sürede çözülmesiyle oluşabilecek hasarlar daha küçük boyutlu olacaktır.

ÖZDAMAR yapı yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe birikimini, müşterilerine özenli işçilik, hizmet garantisi, müşteri odaklılık, ölçülebilir hizmet standartları ve esnek fiyatlama politikası ile çözüm ortağı olmaktadır.